Home X Archief Wii U Nieuws Acht screenshots en veel informatie The Wind Waker HD

Acht screenshots en veel informatie The Wind Waker HD

14-The-Legend-Of-Zelda-Wind-Waker-NGC-13The Legend of Zelda: The Wind Waker HD komt steeds dicherbij. Er wordt dan ook steeds meer bekend betreft deze re-make op de gamecube-klassieker. Er is een heel lijstje met veranderingen vrijgegeven, welke wij graag met jullie delen. Denk hierbij aan een First Person Perspective, nieuws rondom de Hero Mode en natuurlijk nieuws rondom het foto-plezier dat deze titel moet gaan bieden. Tevens bieden wij nieuwe screenshots, welke zoals gewoonlijk weer prachtige gameplay-beelden tonen. Kan jij je zenuwen bedwingen?

The Wind Waker HD is een HD remake van het oorspronkelijk GameCube spel. Het spel zal in zijn waarde worden gelaten, daar er geen grote veranderingen zijn aangekondigd. Wel heeft Tingle in dit spel een andere rol gekregen. Daar zijn oude rol overbodig is geworden is zijn concept aangepast. Middels de ‘Tingle Bottle’ is het mogelijk berichten op Miiverse te zetten. Die berichten spoelen ook bij andere spelers aan, en die kunnen deze berichten lezen. En dat is niet alles! Onlangs is er nog veel meer bekend geworden. Hieronder hebben wij de verschillende veranderingen schematisch neerzet:

– Triforce quest – wanneer het einde van de game nadert, is het volgens de oude game tijd voor de triforce-jacht. De triforce-jacht in deze re-make is wat veranderd, om zo de tijd voor het zoeken naar deze triforces aanzienlijk te verkleinen. Drie van de Triforce-deeltjes liggen op de bodem van de oceaan, de rest kan gewoon op het land gevonden worden. Alleen de drie op de bodem hebben een Translated Chart nodig,

– Hero Mode is al vanaf het begin beschikbaar. Dit om oude spelers tegemoet te komen, die niet eerst heel het spel opnieuw willen uitspelen, om het spel eens vanuit een andere modus te kunnen spelen. Hero Modus is aanzienlijk moeilijker dan de normale modus, daar vijanden meer schade aanbrengen en je kan jezelf alleen genezen met speciale potions en andere healing-voorwerpen.

– De Picto Box is geupgradet. Met een vernieude camera kan nog steeds foto’s van vijanden en bewoners worden geschoten. De gehele spelomgeving kan vast worden gelegt, en gemaakte foto’s kunnen, zoals al bekend mocht zijn, via MiiVerse worden gedeeld. Je kan ook de foto’s van anderen zien.

– Link kan ook grappige foto’s van hemzelf maken. In deze modus fotografeer je Link, met achter hem een bepaalde achtergrond. Tevens kan je van emotie wisselen om de foto wat op te vrolijken. Je kan wisselen tussen een verdrietige, blije of verraste emotie, om zo meer te spelen met het resultaat van de foto.

– Je krijgt de Swift Sail bij the auction house na het voltooien van de eerste dungeon. De Swift Sail is het zeil dat het mogelijk maakt om sneller te varen. Voorheen duurde het erg lang voor je de zeeën over was.

– Het is niet meer mogelijk om Tingle’s island per ongeluk te missen, omdat de introductie van dit personage nu onderdeel is van de main quest. In de oude versie gebeurde het wel eens dat onervaren spelers, of spelers die geen interesse hadden in Tingle, dit eiland misliepen. Was het niet met opzet, dan wel omdat het gemakkelijk te missen was. Tingle, het groene mannetje, is niet meer te missen.

– De beschikking over een verbeterde first-person camera, welke het mogelijk maakt om door gangen te lopen, en met je pijl en boog te schieten zoals je doet in een echte First Person Shooter. Tevens kan je gewoon vrij rondbewegen in dit nieuwe perspectief, om zo echt het idee van een First Person te krijgen. De boog kan je ook bewegen door de GamePad te bewegen. Deze mogelijkheid zorgt ervoor dat je sneller van target kunt wisselen, voor uiteindelijk een betere besturingservaring.

Zoals beloofd hebben we ook nog enkele nieuwe screenshots. Deze screenshots tonen ons de eindeloze zeeën van The Legend of Zelda: Wind Waker HD, nemen ons mee naar tempels die zich onderwater bevinden en laten ons wat gevechten met vijanden zien. Ben je er klaar voor?

zel1 zel2

zel3 zel4

zel5 zel6

zel7 zel8

The Legend Of Zelda: The Wind Waker HD mag 26 september 2013 de Europese winkels binnen varen. Stap jij aan boord bij de King Of Red Lions, of maak jij je uit de voeten, en voorkom jij elke vorm van zeeziekte?

zp8497586rq