-
Thomas reageerde in het onderwerp Wie is de mol? 2016 in het forum Amusement 10 jaren, 2 maanden geleden
Kijk jij ook, randy! 😉
Ik heb al wel een paar ideetjes. Marjolein was erg aan het mollen met de toplto door steeds weg te rennen en was niet blij toen €1000,- was verdiend. Dit kan een afleiding zijn om zichzelf verdachte maken. Als ze de Mol is, is ze wel overduidelijk aan het mollen voor d kijker.
Verder denk ik dat Klaas het niet is, omdat aan het begin staan bij de eerste opdracht de slechtste positie is. Je moet natuurlijk zeggen dat het mislukt, en kan er zelf dan niks aan doen.
Ik hoop dat er snel iemand uitgaat, die ik verdenk. dan kan ik weer iemand afstrepen.
Kijken jullie dit jaar weer? Hebben jullie zin om mee te doen met de poule? Je kan nog meedoen, omdat bij de afgelopen aflevering er een crash was.
Home Activiteit