-
Leon heeft het onderwerpSuper Mario Maker: levels uploaden na verwijdering van server aangemaakt in het forum Wii U 10 jaren, 1 maand geleden
Een tijdje terug was er een artikel op DN over het feit dat levels worden verwijderd van de server,
Met gevolg dat je ze niet meer kan uploaden (zelfs als je ze veranderd)
Echter heb ik hiervoor een achterdeurtje gevonden, 2 zelfs!1 verwijder het level voor Nintendo het doet en herupload hem weer.
(Nadeel is dat je zelf moet opletten dat je hem niet te lang online houd)2 Maak een “Backup” versie van het level: Als je een level maakt kan je gewoon op save tikken, Maar als je “New save” kiest
Neemt hij een ander slot in en telt hij als ander level (al zijn ze exact het zelfde!) en kan je hem gewoon heruploaden
(Nadeel is dat je het level constant opnieuw moet uitspelen als je hem wilt uploaden, en het kan verwarring en ruimte in beslag nemen)(Ik heb de forum regels uiteraard gelezen voor ik dit plaatste. Ik heb nergens gezien dat dit soort tips niet zijn toegestaan, indien dit onwaar of door verzoek van moderator word dit topic verwijderd.)
Home Activiteit