-
David replied to the topic … in the forum Even Voorstellen 11 jaren, 7 maanden geleden
[quote=89514]
Leuk om te zien dat je deze site in de gate houdt David
ik vind het belangrijk dat er ook veel aandacht aan eShop titels wordt besteed. Retail games krijgen hoe dan ook al de nodige aandacht
[/quote]Ik houd niet per sé deze site in de gaten, ik houd http://nintendo.headlines.nl in de gaten.
Maar de meeste artikelen komen van Daily Nintendo vandaan (heeft de meeste aantal unieke artikelen en zo niet is het ook nog de snelste).
Kijk maar hoe vaak deze site daar op dit moment alleen al voorkomt daar.[quote=89522]Hebben jullie meer in planning voor wii u?[/quote]
De Wii U heeft veel aandacht nodig, dat weet ik.
Alleen heb ik al sinds de aankondiging van de 3DS een hele grote interesse daarin gehad.
Zelfde gebeurde met de DS, DSi en GBA.
Bij de aankondiging van elke thuisconsole had ik meer een “meh…” gevoel dan bij een handheld.
Dit bepaalt ook voor welke platform ik liever de games wil maken.
Daarnaast wordt het steeds minder uniek om op de Wii U iets uit te brengen, aangezien Nintendo nu zomaar Wii U licensies uitdeelt aan mensen met 0% ervaring in de industrie, ookal zijn deze licensies beperkt tot toegang tot Unity en Nintendo Web Framework zover ik weet.
Met Chimpuzzle Pro ben ik alleen voor de Wii U gegaan omdat je er Unity op hebt en Chimpuzzle zelf is daar ook ingemaakt.
Hierdoor was het porten en uitbreiden ook een stuk makkelijker.De 3DS is en blijft een platform waar alleen professionele game devs een licensie op krijgen, hierdoor kun je ook beter opvallen.
Vandaar dat ik heb besloten om toekomstige games op de 3DS uit te brengen.[quote=89526]@David Wat is jouw favoriete indiegame?
[/quote]
Ik heb vele Japanse indie games op de 3DS geprobeerd, velen daarvan vallen bij mij het meest in de smaak.
De westerse indie games waren meestal wat minder, alsnog wel beter dan al dat geschiet op mensen zonder er een reden voor te hebben (zoals dat in COD, BF, etc. gebeurt).
Ik ben zelf vooral fan van de Taiko no Tatsujin serie, alleen is dat geen indie game (het wordt door Bandai Namco Games gemaakt en uitgebracht).
Home Activiteit