Home X Archief 3DS/2DS Nieuws Gratis poster en speciale hoes bij pre-order Resident Evil: Revelations

Gratis poster en speciale hoes bij pre-order Resident Evil: Revelations

Eind deze maand komt Resident Evil: Revelations naar de Nintendo 3DS. Een compleet nieuw horror avontuur geheel in 3D op Nintendo’s nieuwste handheld. Vandaag maakte Nintendo bekend dat gamers die de game pre-orderen leuke extra’s krijgen. Als je de game namelijk pre-ordert bij één van de betere gamespeciaalzaken, krijg je naast het spel zelf ook een extra doosje met daarin een poster van Jill Valentine. De extra verpakking is een speciale 3D lensvormige-spelhoes! Meer informatie hierover is in onderstaand persbericht te vinden.

GLUUR DOOR DE PATRIJSPOORT VAN DE QUEEN ZENOBIA BIJ JE PRE-ORDER VAN RESIDENT EVIL™ REVELATIONS

Ontvang een speciale spelverpakking bij je pre-order van Resident Evil™ Revelations, exclusief voor Nintendo 3DS

12 januari 2012 – Nintendo geeft je de kans om de vijand recht in de ogen te kijken als je een exemplaar van Resident Evil™ Revelations bestelt voordat deze op 27 januari 2012 in Europa wordt gelanceerd, exclusief voor Nintendo 3DS. Alle pre-orders worden namelijk beloond met een in gelimiteerde oplage gemaakte verpakking met een speciale 3D lensvormige-spelhoes en een exclusieve dubbelzijdige poster. Om deze speciale verpakking te ontvangen, kun je je exemplaar van Resident Evil Revelations vóór 27 januari bestellen bij de betere gamespeciaalzaak.

Resident Evil Revelations is door Capcom® speciaal gemaakt om de functies van de Nintendo 3DS optimaal te benutten en biedt een welkome terugkeer naar de klassieke Resident Evil™-opzet waarin je onder gruwelijke omstandigheden moet zien te overleven. De levendige 3D-beelden van de Nintendo 3DS zorgen ervoor dat je helemaal door de omgevingen wordt opgeslokt en een nieuwe dimensie van horrorterreur beleeft.
Dit nieuwste deel in de Resident Evil-serie speelt in 2005, en laat je op zoek gaan naar de gruwelijke geheimen achter de hoofdverhaallijn van de serie. In nieuwe omgevingen krijg je te maken met nieuwe personages en aanvallen van angstaanjagende vijanden die je moet overleven om te ontdekken wat er precies is gebeurd in de tijdspanne tussen Resident Evil™ 4 en Resident Evil™ 5. Ga met Jill Valentine en haar nieuwe BSAA-partner Parker Luciani op zoek naar Chris Redfield, wiens laatste GPS-gegevens hem positioneren aan boord van de Queen Zenobia – een afgedankt cruiseschip dat eigenlijk verlaten zou moeten zijn.

Je kunt de intense survival horror beleven in de Campaign Mode, waarin geïnfecteerde wezens wachten om je te bespringen in de claustrofobische ruimtes van het verlaten cruiseschip of vanuit hun schuilplaatsen op besneeuwde berghellingen. Maar je kunt ook de gloednieuwe Raid Mode spelen voor een heel andere Resident Evil-ervaring. Hierin kun je

kiezen uit negen personages en in je eentje of samenwerkend met een tweede speler de vijanden verslaan in diverse missies. Door de geïnfecteerde wezens uit te schakelen verdien je punten die je kunt gebruiken om je wapens te verbeteren.

Wanneer je je exemplaar van het spel reserveert ontvang je een exclusieve, dubbelzijdige poster met Jill Valentine in actie. Gereserveerde exemplaren krijgen ook, als onderdeel van de verpakking, een speciale 3D lensvormige-spelhoes met een afbeelding die je kunt bewegen om met een griezelig oog wel of niet door de patrijspoort van de Queen Zenobiate kijken.

Om je exemplaar van Resident Evil Revelations te reserveren en de speciale verpakking te ontvangen, moet je het spel* bestellen bij de betere gamespeciaalzaak voorafgaand aan de Europese lancering van het spel op 27 januari 2012.

Vergeet niet dat Resident Evil Revelations ook verkrijgbaar is als onderdeel van een bundel in beperkte oplage**. Deze bestaat uit een exemplaar van het spel en het nieuwe Nintendo 3DS Circle Pad Pro*** accessoire dat een vierde besturingsmethode toevoegt aan het spel, voor een nog soepelere spelbeleving. De ‘limited edition’ bundel is in Europa verkrijgbaar vanaf 27 januari 2012.

Ga voor meer informatie naar: http://revelations.nintendo.nl.

2 REACTIES

  1. Whatever Marcel w.Verspil je meotie niet aan het bewijzen dat ik gelijk heb. Weer een comment om duidelijk te maken dat je inhoudelijk niets te melden hebt. Blablalbla.Je draait en keert. Nergens in je comment ga je in op wat ik aan kritiek aanlever. Let nog eens even op.De jongen in besproken artikel heeft geen ?autisme?. Not to my standards. Ik begrijp daarom niet waarom deze link gelegd wordt.Het vaccin waarmee deze jongen na zijn vaccinatie ?in de problemen gekomen is? is niet hetzelfde vaccin dan wat we nu gebruiken.Er is toenemend wetenschappelijk bewijs dat een hele kleine groep van kinderen ?genetisch gepredisponitioneerd? is m.b.t. deze vaccins. Het is daarom helemaal niet verwonderlijk dat er voor wat dat betreft complicaties kunnen optreden.De artikelen van Consemulder pissen naast de pot. Geen relevantie. De term ?fataal? is overdreven, tekenend en onjuist.Verder nog iets?@ crypto tis geen meotie hoor,je bent voor mij ondertussen zo doorzichtig als glas.Hoe weet jij dat de jongen in kwestie niet een stoornis in het autistisch spectrum heeft. Ken je hem persoonlijk? Ben jij expert op het gebied van autisme? (ik heb jaren met autisten gewerkt en ken ze van heel dicht bij van klassiek autist to pdd-nos )Bovendien vind ik het nogal hoogdravend om jouw standards als de parameters voor het zijn van autistisch te stellen.Of het vaccin dat toen gebruikt werd veiliger is dan nu,durf ik niet te zeggen ( ik denk van wel)Wanneer het algemeen erkent is dat er een groep kinderen bestaat die genetisch gepredisponitioneert is m.b.t. deze vaccins. Wordt het dan niet eens tijd om die groep uit te filteren? Of wellicht een vaccin te ontwikkelen die deze groep niet beschadigd? de groep waar we het nu over hebben lijkt namelijk in aantal toe te nemen.In jouw beleving zijn de artikelen van Consumulder niet relevant, dat kan . Echter is dat in jouw beleving en niet een absolute waarheid. Datzelfde geld voor jouw beoordeling van het woord fataal.Was dit inhoudelijk genoeg voor jou?

  2. @Daan, ik reageer een etebje laat, lees dit nu pas. Ik vind het heel moedig dat je deze column durft te schrijven want je weet bij voorbaat dat je weer reacties krijgt van leken die menen dat baarmoederhalskanker wordt veroorzaakt door roken, door slechte hygiene of veel wisselende contacten. En als je zelf geconfronteerd bent met die ziekte erger je je daar vreselijk aan,ik tenminste wel. Ik heb mijn zus verloren aan deze ziekte, ze had de pech het zo jong te krijgen dat ze nog niet in het bevolkingsonderzoek zat, ze was pas een twintiger. Ze had geen wisselende partners en rookte niet en haar man had geen slechte hygiene. Vreemd dat lezers zoiets niet kunnen accepteren net als Eva. Ik denk dat er het idee achter zit dat het hen in ieder geval niet zal treffen. Gelukkig dat ze er bij jou op tijd bij waren. Ik hoef geen keuzes te maken over het vaccin,heb alleen zonen,mijn nichtjes zijn echter meteen op eigen kosten ingeent. Indianenverhalen verspreiden is inderdaad misdadig. Verder wil ik nog wel opmerken dat ik het systeem van uitstrijkjes volkomen waardeloos vind. Met 30 beginnen is veel te laat en men zou allang het uitstrijkje vervangen moeten hebben door een simpele hpv test en dan om de twee jaar. Een tussentijd van 5 jaar is bij een agressieve vorm veel te lang. En zonder hpv is een afwijkend uitstrijkje niet erg maar slaat men nu wel alarm. In Belgie doet men dit al wel. Ik hoop dat het bij jouw verder goed blijft gaan.