-
Bas heeft het onderwerp Even voorstellen – Hallo Allemaal! Ik ben terug 🙂 aangemaakt in het forum Even Voorstellen 8 jaren, 9 maanden geleden
Beste allemaal,
Ten eerste wil ik je bedanken dat je de tijd neemt om mijn forum post te lezen. Ik zal het kort houden beloofd ;). Jullie vragen je nu vast af wie is die gast? Nou ik ben Bas oud crewmember van DN en oud App Designer van DN. Nu denken jullie vast ojee die dyslect is ook terug ;p. Hier onder heb ik even wat vragen die jullie mischien hebben.
Vragen
Waarom kom je niet gewoon terug op je oude account Bas?
Nou om een lang verhaal kort te maken, me telefoon is gejat en me email, nummer en accounts zijn misbruikt door de gene die me telefoon heeft gestolen want ik had geen wachtwoord op me telefoon staan ‘:/. Bijvoorbeeld me email is gehacked, me nummer is geblokeerd door KPN. Daarom heb ik op het moment ook geen telefoon nummer want me vader wilt geen abbonoment voor me aanschaffen omdat die boos is.Waarom ben je niet meer actief op Telegram/Heb je niet geantwoord op de DN crew voor het artiekel van oud crew members?
Dat heb ik net al verteld, men telefoon was dus gestolen en gehacked.
Waarom duurde het zo lang voor je weer actief was op DN?
Dit heeft twee redenen, Reden één was omdat ik examens had en me daar op wou focussen en reden twee is omdat ik na me examens een lange examenreis gemaakt in het buitenland. Waar ik meestal geen internet had.
Nou dit is mijn verhaal even kort samengevat, ik hoop dat jullie me vergeven en me weer acepteren op DN ;p.
Groetkes van Bas 😉
Home Activiteit