-
Roël reageerde in het onderwerp Weerwolven van Wakkerdam #21 – Zieners en Wolfmensen in het forum Forumspellen 9 jaren, 10 maanden geleden
[quote=130194]
Roël wrote:
Max is geen wolf, er zijn niet twee wolven die amper actief zijn. Dat geloof ik nooit, als jou rolclaim klopt @Jordy dan blijft er voor mij nu zeker nog maar één over. Ik heb al eerder duidelijk een hint geplaatst over mijn rol, zal dit niet nogmaals doen. Randy is Wolf dus mag iemand Lunchen… Als hij een van ons heeft geluncht…Oké, ik geloof je, maar nu is het te laat stem te veranderen.
Mijn vraag is dan nog. Waarom denk je aan Randy?[/quote]Zoals ik al eerder aangaf is Randy nooit echt actief. Dit rondje voor het eerst. Haario was een stille wolf en ik denk dat een tactiek nooit is dat er twee stille wolven zijn (Haario en Max). Dit bij elkaar maakt hem voor mij een wolf. De vraag is of Randy daadwerkelijk geluncht heeft.
Als we met 3 overblijven luncht hij een van ons morgen, stemmen wij beide op hem (indien je me echt gelooft) wat is dan het stemverloop? Stel hij luncht mij, blijft mijn stem dan staan en sterf ik en Randy en blijf jij dan als winnaar over?
Home Activiteit