Home Activiteit

Activiteit

  • Roël heeft het onderwerp Weerwolven van Wakkerdam #8 aangemaakt in het forum Topic Kerkhof 11 jaren, 6 maanden geleden

    De weerwolven verloren potje 7 nadat ze twee keer op rij wisten te winnen.
    Het is tijd voor potje nummer 8 in de geschiedenis van WvW op Daily Nintendo.

    Aangezien het mijn eerste ronde zal zijn als host zal ik waarschijnlijk deze ronde doen met alleen de standaard rollen.
    Dit betekend: 2 wolven, 3 burgers, 1 Heks, 1 Ziener en 1 Genezer. Mochten er 10 of meer deelnemers zijn krijgen de wolven versterking en zal er nog een rol worden toegevoegd, deze is nog niet bekend en is nu bekend als rol Q.

    Als er voldoende deelnemers zijn zullen we beginnen met het kiezen van de burgemeester. Van de eerste drie die mij per PM een speech sturen zal ik de speech publiceren. Alleen van deze speeches worden de auteurs bekend, voor de rest blijft de vraag wie er eventueel nog meer een speech hebben gestuurd.

    De deelnemers:

    1. @Admin
    2. @Haario
    3. @Milan
    4. @Jordy
    5. @Bralo113549
    6. @Jannie
    7. @Ijsbeer
    8. @athomas

    Aantal spelers: minimaal 8
    Rolclaimen: Dit is NIET toegestaan, je mag dus nooit zeggen “ik ben de ziener” je mag wel één rol in het spel ontkennen bijvoorbeeld “Ik ben geen wolf”
    PM: Alleen de wolven mogen onderling contact hebben over het spel. Daarnaast mag uiteraard iedereen contact hebben met de host voor info.
    Hints: Ja, je mag hinten naar je rol maar niet te opzichtig.
    Eindtijd stemmen: 21:59
    Begintijd stemmen: na een update van de host

    Stemmen:
    Het stemmen op de BM mag alleen per PM aan de host, deze stem mag je niet herzien.

    Het stemmen voor de brandstapel mag openbaar in het topic, je dient je stem dikgedrukt aan te geven.
    De stem voor de brandstapel mag je wel herzien, je mag niet je eerste stem wijzigen je dient opnieuw te stemmen en je herziene stem dien je voor de duidelijkheid door te geven aan de host.

    De rollen:

    2x Weerwolf
    De weerwolven mogen iemand aanwijzen om te doden. Zij doen dit natuurlijk in volledige stilte zodat niemand hen kan identificeren. Onderling kunnen zij per PM overleggen wie ze als slachtoffer aanwijzen. Dit moeten zij doorgeven middels een PM aan de host binnen de door de host aangegeven tijd. Elke ronde, behalve de burgemeesterronde, maken zij een lunchslachtoffer.

    3x Onschuldige Burger
    Burgers hebben geen speciale krachten. Zij mogen wel uiteraard mee discussiëren en bepalen (stemmen) wie er op de brandstapel wordt gegooid (lynch). Stemmen de burgers verkeerd, dan sterft een onschuldige. Burgers proberen uiteraard de weerwolven te doden.

    Ziener X(1x) (Nacht)
    Ziener X is een ziener. Dit houdt in dat Ziener X elke dag 1 naam per PM mag insturen naar de host om iemand te bekijken. Daarentegen krijgt Ziener X niet te horen wat de rol is van de persoon die hij inziet. Hij krijgt alleen te horen tot welke alliantie deze persoon hoort.

    1x Heks X
    De heks heeft twee drankjes: een levenselixer en een dodelijk gif. Met het levenselixer kan ze iemand die gedood is in de vorige ronde terug tot leven brengen. Met het dodelijk vergif kan de heks zelf iemand vermoorden. De heks mag de drankjes ook op zichzelf gebruiken. Let op: de heks mag slechts één van deze twee drankjes eenmalig gebruiken. Ze hoeft dit uiteraard niet te doen. Als de heks één van de twee drankjes wilt gebruiken, mag ze dit middels een PM aan de host doorgeven. M.a.w.: het is dus de levenselixer OF het dodelijk gif. Niet beiden! Indien de heks op de brandstapel wordt gegooid (eruit gestemd) of wordt vermoord door de weerwolven, en zij diezelfde ronde een drankje heeft ingezet, hebben deze drankjes geen werking. M.a.w: brandstapel en lunch en rollen die eerder hun actie doorgaven aan de host voor de drankjes van de heks.

    1x Genezer
    De Genezer mag elke ronde iemand beschermen tegen de weerwolven. De genezer geeft dus in de ronde per PM aan de host door wie hij wilt beschermen. De genezer mag ook zich zelf beschermen. Hij mag echter niet twee rondes achter elkaar dezelfde speler beschermen. Let op: de bescherming geldt alleen voor de aanval van de weerwolven (en dus niet voor de brandstapel).