Super Meat Boy ken je misschien al als flash game, de game zou ook naar de WiiWare komen en was al een tijdje in ontwikkeling. Nu is bekend geworden dat de game niet meer zal verschijnen op de WiiWare.Nu is ook bekend waarom we de game niet op de WiiWare te zien krijgen. De game zou namelijk te groot zijn voor de WiiWare. Nintendo hanteert een limiet van 40MB bij WiiWare spellen. Volgens de ontwikkelaar zou Super Meat Boy een ‘shitty’ uitgave zijn van de game wanneer ze de game zouden uitbrengen en de 40MB zouden hanteren. Momenteel is Team Meat de mogelijkheden voor een retail versie aan het bekijken. Laten we hopen dat we de game dan alsnog op de Wii te zien krijgen!
Aanmelden
Welkom! Log in op je account
Je wachtwoord vergeten? hulp krijgen
Account aanmaken
Privacy
Account aanmaken
Welkom! registreer voor een account
Er zal een wachtwoord naar je gemaild worden
Privacy
Wachtwoord herstel
Vind je wachtwoord terug
Er zal een wachtwoord naar je gemaild worden

![[Review] Mario Tennis Fever – Door de prijs niet voor iedereen weggelegd Mario-Tennis-Fever-keyart](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/02/Mario-Tennis-Fever-keyart-238x178.jpg)

![[Release Radar] Deze games verschijnen er in week 8](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/06/Release-Radar-Switch-2-2-238x178.png)
