
Just Dance verscheen vorig jaar voor de Wii en bleek een groot succes te zijn. De game verkocht en verkoopt nog steeds erg goed en is inmiddels meer dan 2 miljoen keer over de toonbank gegaan. Niet zo vreemd ook dat Ubisoft momenteel aan een tweede deel werkt. Op de GamesCom heeft Ubisoft nieuwe beelden van de game getoond en deze kun je hieronder bekijken. Nog dit jaar moet de game in de winkels komen te liggen.



![[Review] Tales of Arise: Beyond the Dawn Edition Tales of Arise keyart](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/05/image-16-238x178.png)
![[Review] Birushana: Winds of Fate – Voor fans van het origineel Birushana Winds of Fate keyart](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/02/Birushana-Winds-of-Fate-238x178.jpg)