Home X Archief Wii Nieuws Man neergestoken tijdens release GTA IV

Man neergestoken tijdens release GTA IV

GTA IV komt niet naar de Wii maar als je dit leest ben je daar mogelijk niet zo rouwig meer om. Zouden spellen dan toch een negatieve invloed kunnen hebben op gamers? Je zou het toch bijna gaan denken na dit bericht. Op de dag van de release van de nieuwe GTA  is namelijk een man neergestoken door iemand die in de rij stond te wachten. De reden hiervoor is niet bekend.

Meer dan 100 mensen stonden in de rij. Een daarvan sprong er ineens uit en stak een willekeurige voorbijganger neer. Overigens gebeurde het voorval in Engeland. De politie heeft de dader nog niet gevonden.

 

"Up to 100 people witnessed the knife attack outside the Gamestation store in Croydon, ahead of Monday’s midnight release of Grand Theft Auto IV. "

 

Bron: Xbox-360.nieuwslog.nl