
Tijdens de E3 conferentie van Nintendo is er een nieuwe Kirby platformer aangekondigd. Na zeven jaar tijd weer een nieuwe Kirby platformer op de console! De game krijgt de naam Kirby: Epic Yarn en heeft een zeer bijzondere grafische stijl. Nintendo maakte onlangs bekend dat de game nog in het eerste kwartaal van 2011 in de winkels zal komen te liggen. In dit nieuwe deel kan Kirby niet meer zuigen maar Kirby kan in de game wel weer allerlei verschillende gedaantjes aannemen, waaronder een auto, een tank en deze keer ook een skateboard. Vandaag hebben nieuwe beelden van de game. Bekijk deze hieronder.










![[Review] Call of Duty: Modern Warfare 4 Call of Duty Modern Warfare 4 keyart](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/05/image-27-238x178.png)



![[Release Radar] Deze games verschijnen er in week 45](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/02/Release-Radar-Switch-2-2.0-238x178.webp)