Home Nieuws Hardware Nieuws Switch 1 + 2 v23.0.0 uitgebracht, onder andere VRR voor Switch 2

Switch 1 + 2 v23.0.0 uitgebracht, onder andere VRR voor Switch 2

Vandaag is er een gloednieuwe systeemupdate uitgebracht voor de Switch 1 en de Switch 2. De grootste veranderingen zitten op de Switch 2, maar enkele zijn ook voor de originele Switch. De belangrijkste toevoegingen zijn waarschijnlijk de ondersteuning voor VRR in docked voor de Switch 2 en de toevoeging voor Online Licenses voor de Virtual Game Cards (dit is iets anders dan Game Key Cards!).

Switch 2

  • GameChat
    • Een nieuwe feature die eerder gebruikte chats toont in de lijst van chats die je kunt joinen
    • Je kunt nu een nieuwe chat joinen zonder vrienden te selecteren
    • Een knop is toegevoegd om de schermgrootte aan te passen van het scherm wat verschijnt als je de C-knop gebruikt tijdens een chat
  • VRR modus is nu ondersteund in TV Mode. Hiervoor heb je een tv nodig die het ondersteund. Ook zul je de dock hiervoor moeten updaten.
  • Je kunt nu een complete data transfer uitvoeren tussen twee Switch 2 consoles. Hiermee zet je alles over inclusief save data en screenshots.
  • Instellingen
    • Onder Accessibility bij Text-to-speech is er nu een optie voor Portugees (Brazilië).
    • Onder Accessibility bij Voice-to-text Conversion voor Game Chat is Portugees (Brazilië) een optie.
    • De instellingen voor Audio -> TV Sound zijn nu opgeslagen per tv.
    • Bij Display is Dock Output Information aangepast naar Video Output Information. Hier kun je zien wat de output mogelijkheden zijn voor de tv waar de Switch 2 aan is aangesloten.
    • Display heeft nu een VRR Settings optie
    • Onder Sleep kun je nu het geluid wat afspeelt als je de console uit slaap haalt terwijl die docked is. Dit kan onder “Sleep wake-up sound when playing on TV”
  • Onder System kun je bij Switch Software Operation mode de Handheld Mode Boost aanzetten voor Quick Settings. Hierdoor kun je de modus uit of aan zetten in de Quick Settings.
  • Mii
    • Je hebt nu de optie om een QR te maken van je creaties. Hiermee kun je hem gemakkelijk delen met anderen.
    • Het scherm waar je Mii’s maakt heeft nu de optie om één van drie muzieknummers af te spelen tijdens het aanpassen van je Mii.

Switch 1 & Switch 2

  • Bij Virtual Game Cards kun je nu naar een instellingenpagina. Hier kun je controleren welke apparaten de Virtual Game Card hebben geregistreerd.
  • Er is nu een optie om ook wanneer je de licentie niet naar een Switch 2 kunt overbrengen dat je toch een Virtual Game Card kunt spelen. Dit werkt met een Online License. Hierdoor kan alleen het account met de licentie het spel spelen zolang er een online verbinding is.
  • Verschillende problemen opgelost en stabiliteit verbeterd.