2K brengt een aantal van zijn populairste series naar de Switch. Borderlands, XCOM en Bioshock zullen allemaal binnenkort verschijnen.
Op 29 mei zal het enorm druk worden voor liefhebbers van 2K-games. Die dag verschijnen namelijk drie van hun populaire series op de Switch, allemaal in een verzamelingsvorm. Zo zal de XCOM 2-collection het basisspel, vier DLC-pakketten en de War of the Chosen uitbreiding bevatten.
De Borderlands Legendary Collection bevat de eerste twee delen en de Borderlands: The Pre-Sequel game. Tot slot de BioShock serie die met BioShock: The Collection komt. Deze collectie bevat de remasters van BioShock en BioShock 2, maar ook de complete versie van BioShock Infinite.












![[Preview] 007 First Light – geen verkeerde indruk 007 First Light key art](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/06/007-First-Light-238x178.webp)
![[Review] My Hero Academia: All’s Justice – uitstekende fighter My Hero Academia alls justice keyart](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/09/image-48-238x178.png)
![[Release Radar] Deze games verschijnen er in week 38](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/02/Release-Radar-Switch-2-2.0-238x178.webp)