Home Nieuws Switch Nieuws Meer Zelda remakes op komst dit jaar

[Gerucht] Meer Zelda remakes op komst dit jaar

The Legend of Zelda artwork

Gisteravond werd eindelijk na jaren aan teasen een remake van The Legend of Zelda: Skyward Sword aangekondigd. Deze game verscheen ondertussen alweer tien jaar geleden en vertelde het beginverhaal van de serie.

Echter er moeten dit jaar volgens verschillende bekende journalisten nog twee remakes verschijnen. Het gaat hier om Wind Waker en Twilight Princess. Volgens Andy Robinson van Video Game Chronicle en Tom Phillips van Eurogamer zullen we over een paar maanden meer zien. Waarschijnlijk vanaf het moment dat de verjaardag van Mario voorbij is.

https://twitter.com/AndyPlaytonic/status/1362213588694368260

6 REACTIES

    • Helemaal mee eens. Met wat ze allemaal voor Mario 35e anniversary hebben gedaan lijkt het mij sterk dat dat met Zelda zo weinig gaan doen. En als ze met remakes van 3D Zelda’s komen dan lijken mij OoT en MM betere kandidaten dan TWW en TP. Ik denk niet dat ik zin heb in nog een port van TWW en TP. Tenzij ze ze in een collection doen (Zelda 3D All-Stars)… 🤔
      En op 2D Zelda gebied hoop ik nog steeds op OoA/OoS en TMC remakes.