Onlangs werd al bekend dat Nintendo dit jaar gaat beginnen met het digitaal aanbieden van games in de eShop van de Nintendo 3DS. Vanaf aankomende vrijdag zal dit mogelijk zijn en onder andere New Super Mario Bros 2 is vanaf dan ook digitaal aan te schaffen. Vanaf aankomende vrijdag zijn respectievelijk New Super Mario Bros. 2, New Art Academy en/of Freakyforms Deluxe te downloaden. Om het digitaal kopen van spellen te stimuleren zal Nintendo deze aankopen belonen door twee keer zoveel sterren te geven in je Club Nintendo account. Elk spel is ook verkrijgbaar in zijn traditionele verpakking in de bekende winkels. Wanneer een game wordt gedownload zal deze worden opgeslagen op een SD kaart. Later deze week volgt meer informatie.
Account aanmaken
Welkom! registreer voor een account
Er zal een wachtwoord naar je gemaild worden
Wachtwoord herstel
Vind je wachtwoord terug
Er zal een wachtwoord naar je gemaild worden





Ik vraag me af hoe groot die games dan zijn. Dan zou je je SD-kaart als een soort R4-kaart kunnen gebruiken. Waar gewoon een aantal games opstaan.
ik denk een 3DS spel iets van paar honderd MB is ofzo, grotere spellen net iets groter? het zou best eens illegaal gevoelig kunnen zijn ja!
ik wacht nog wel ff tot dit in een verder gevorderd stadium is… net nieuw allemaal en niet eens een fikse korting ofzo;)
4 Items Ought to know Regarding Nj-new jersey Private Insurance cover