Sinds gisteren is de grote online webshop Amazon.com gestopt met de verkoop van de Nintendo 3DS. Nog niet bekend is wanneer de site de handheld van Nintendo weer gaat verkopen. Er worden verschillende redenen genoemd waarom de verkoop is stopgezet. Onder andere onvolledige productinformatie, technische problemen en ontevreden klanten zouden hierin meespelen. Het betreft het verkopen van de Nintendo 3DS in Amerika. Andere retailers gaan gelukkig gewoon door met de verkoop van de 3DS. Sinds de launch van de 3DS doken er verschillende problemen op met de handheld. Zo kunnen er krassen op het bovenste scherm ontstaan tijdens het open- en dichtklappen en kan de 3DS vastlopen wanneer een systeem update nog niet is uitgevoerd. Laten we hopen dat Amazon de verkoop snel weer hervat.
Account aanmaken
Welkom! registreer voor een account
Er zal een wachtwoord naar je gemaild worden
Wachtwoord herstel
Vind je wachtwoord terug
Er zal een wachtwoord naar je gemaild worden
![[Preview] Pokémon Pokopia – een stap voorbij Animal Crossing Pokemon Pokopia](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/12/Pokemon-Pokopia-238x178.png)




Ach, dan is het dus net als met moderne Mercedessen: wacht op de facelift dan zijn alle kinderziektes eruit 😉
Voor Mercedes-liefhebbers: deze vergelijking is geen Mercedes-bash. Ik heb een jaar lang bij Mercedes in de showroom gewerkt en dit was bij ons algemeen bekend. Daarnaast rij ik inmiddels mijn 2e Benz van een facelift-model 😉