Animal Crossing-fans worden getrakteerd op een nieuwe commercial.
Tijdens de afgelopen E3 werd eindelijk een nieuw deel in de Animal Crossing-serie aangekondingd. De titel moet in maart dit jaar uitkomen maar, op enkele screenshots na, is het tot nu toe vrij stil rondom de game. Om het nieuwe jaar én de aankomende release te vieren heeft Nintendo onderstaande Japanse commercial vrijgegeven.
Animal Crossing: New Horizons bouwt voort op het succes van de eerdere delen maar wél met de nodige vernieuwingen. Zo kun je (eindelijk) zelf paden maken, de tuinen versieren en nog veel meer. De game moet op 20 maart dit jaar in de winkels komen te liggen.


![[Release Radar] Deze games verschijnen er in week 7](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/06/Release-Radar-Switch-2-2-238x178.png)



Hier zit mijn gezin wel op te wachten, vooral mijn dochtertje 😀
ik kan dus ook gewoon niet meer wachten!