Vanaf vandaag is de Wii U een titel rijker. Wie dacht dat de Wii U geen spellen meer zou krijgen, heeft het mooi mis. Vanaf vandaag is de definitieve versie van Commander Keen in Keen Dreams te vinden in de eShop van de Wii U. De game verscheen eerder dit jaar al op de Nintendo Switch. De prijs op de Wii U is €4,99, mocht je de Switch-versie willen halen dan kan dat nu ook tegen deze prijs. De game kost namelijk normaal €9,99, maar is nu in prijs verlaagd.
De Definitive Edition zal ten opzichte van het origineel volledig breedbeeld ondersteunen. Daarnaast zal de muziek worden opgepoetst en biedt het spel twaalf nieuwe, originele levels waarmee de speelduur verdubbeld wordt.

![[Review] MARVEL Cosmic Invasion – Een stijlvolle Marvel-game met helaas wat technische mankementen Marvel-Cosmic-Invasion-keyart](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/12/MCI_MainKeyart_15heros-scaled-1-238x178.png)



Twijfel om hem te kopen voor de Switch, vond hem op de PC vroeger eigenlijk de minste van de hele Keen saga. Iemand ervaring met de Switch versie?