De support van third-party ontwikkelaars voor de Wii U is momenteel niet geweldig. Een nieuw gerucht wat momenteel rond gaat op internet zou de Wii U dan ook wel goed kunnen gebruiken. Volgens Nico Wav van de Franse game website Gameblog zou er namelijk een onaangekondigde third-party game in ontwikkeling zijn die volgend jaar in de winkels komt te liggen. Dit liet Wav via Twitter weten. Ondanks dat geen verdere details over de game worden gegeven, liet hij wel los dat het een game is in de stijl van Bayonetta. Ook is nog onbekend welke ontwikkelaar het spel aan het maken is. Zolang er niets is aangekondigd moeten we het natuurlijk nog wel als een gerucht zien. Wat denken jullie? Wat voor spel zou jij graag op de Wii U zien?
Account aanmaken
Welkom! registreer voor een account
Er zal een wachtwoord naar je gemaild worden
Wachtwoord herstel
Vind je wachtwoord terug
Er zal een wachtwoord naar je gemaild worden



![[Release Radar] Deze games verschijnen er in week 12](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/02/Release-Radar-Switch-2-2.0-238x178.png)
![[Review] Fatal Frame II: Crimson Butterfly Remake – uitstekende sfeer is niet genoeg Fatal Frame 2 Remake](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/09/Fatal-Frame-2-Remake-238x178.jpg)
Dat klinkt goed!