Het is nog maar de vijfde verkoopdag van Hyrule Warriors: Age of Calamity, en de game weet al flink te verkopen. Koei-Tecmo heeft vandaag een bericht geplaatst waarin staat dat de game al drie miljoen keer verkocht is. Dat is ook gelijk een record voor de Warriors-games; nog nooit eerder had een spel in deze serie meer dan drie miljoen exemplaren verscheept. Heb jij de game nog niet en zit je nog te twijfelen? Lees dan even onze spoilervrije review door.
Account aanmaken
Welkom! registreer voor een account
Er zal een wachtwoord naar je gemaild worden
Wachtwoord herstel
Vind je wachtwoord terug
Er zal een wachtwoord naar je gemaild worden

![[Review] Yakuza Kiwami 1 & 2 (Switch 2) – doldwaze maffia-avonturen Yakuza Kiwami 1 en 2 keyart](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/12/image-10-238x178.png)

![[Release Radar] Deze games verschijnen er in week 51](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/06/Release-Radar-Switch-2-2-238x178.png)


Ik ben door tijd gebrek nog niet ver in de game, maar vind hem wel erg goed.