Onze sporthelden keren terug naar de Olympische Spelen.
Mario & Sonic op de Olympische Spelen: Tokio 2020 zal in november naar de Nintendo Switch komen en SEGA heeft nu alvast de openingsvideo van de game vrijgegeven. Hoe die eruit ziet, kun je hieronder bewonderen.
In Mario & Sonic op de Olympische Spelen: Tokio 2020 kun je weer aan de slag met flink wat sporten zoals de 100 meter horden, voetbal, boogschieten en speerwerpen. Nieuwe sporten zijn dit keer onder andere surfen, skateboarden en karate. De game krijgt een story mode maar is uiteraard ook samen te spelen, zowel lokaal als online.
Benieuwd wat onze eerste indruk was? Onze preview lees je hier.

![[Release Radar] Deze games verschijnen er in week 51](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/06/Release-Radar-Switch-2-2-238x178.png)




Vroeger vond ik dit wel leuk maar inmiddels niet meer echt mijn ding
Mario & Sonic op de Olympische Spelen: Tokio 2020 lijkt mij de beste Mario & Sonic titel sinds jaren. Ziet er leuk en gevarieerd uit!