De Nederlandse stemacteur Hans Hoekman sprak vroeger veel Nintendo reclames in en doet dat nu nog eens over.
De wat oudere gamer herkent misschien de reclames van de Game Boy, NES en SNES nog wel. Hans Hoekman, ook bekend van onder andere de stem van Dommel, sprak vol enthousiasme allerlei reclames in. De mensen van Stemmen van Toen, een Facebookpagina die interviews houdt met Nederlandse stemacteurs van vroeger, gingen bij hem langs. Nog eenmaal sprak hij een klassieke Nintendo reclame in. De video daarvan kun je hieronder bekijken. Ook leuk zijn een aantal oude Nintendo commercials hieronder. Herken jij zijn stem nog?


![[Preview] Monster Hunter Stories 3: Twisted Reflection – Een fantastisch nieuw deel voor de Switch 2 Monster-Hunter-Stories-3-Twisted-Reflection-keyart](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/09/Monster-Hunter-Stories-3-238x178.jpg)

![[Gerucht] Pokémon FireRed en LeafGreen komen terug Pokemon Firered leafgreen artwork](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/02/Pokemon-Fire-red-leaf-green-artwork-238x178.webp)
super leuk om te zien!
leuk gedaan
Sowieso, stemmen van toen vind ik echt een tof kanaal. Dat je alle stemacteurs eens ziet en dat zij hun verhaal vertellen hoe ze de serie hebben ingesproken geweldig!
Echt leuk!
Ook leuk dat zijn stem nog hetzelfde is gebleven.