Volgende week donderdag zal er een officiële launchparty plaatsvinden van de Wii U in Amsterdam en Daily Nintendo is er bij en hiervan zullen we natuurlijk verslag doen! Tijdens dit event krijgen we de kans om op de Wii U te spelen en verschillende (launch) games te testen.
Ik zal daar ook verslag van doen dus verwacht binnenkort een special op Daily Nintendo. Als er nog vragen zijn over de Wii U, stel ze hieronder en ik zal proberen om de vragen te stellen wanneer ik er ben en proberen de vragen te beantwoorden!


![[Review] Memory Rewind – Een verrassende onthulling Memory Rewind](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/03/Memory-Rewind-238x178.jpg)


veel plezier alvast:)
bedankt! ik kijk er naar uit!
Ik hoop dat je binnen mag want op de Wii U nederland Facebook pagina staat dat je minimaal 18 jaar moet zijn om deel te nemen.
Of misschien geld dit alleen voor deelname aan de wedstrijd.
anyway hopelijk kun je wat goodies voor jezelf scoren en natuurlijk n hapje en n drankje :p
dan zeg ik gewoon: ‘ik heb meer dan 100km gereisd vanaf almelo en de fans van http://dailynintendo.nl verwachten een artikel van mij dus LAAT ME ER LANGS!!!’
Ik wil weten hoe mooi spellen er op touch screen uitzien en of dit bij elk spel kan
goede vraag! ben er zelf ook benieuwd naar ivm de lagere resulutie van het touchscreen.
Nou ik heb de antwoord voor jouw, op de screen zien de spellen gewoon net zo mooi uit als op de tv. of dit bij elk spel kan?? die vraag snap ik niet, maar bedoel jij of je elk spel alleen op de controller kan spelen?
antwoord daar op is 90 % van de games zijn op de controller alleen te spelen, maar sommige games hebben die functie niet, zoals zombiu!
Degamepad heeft ook geen hd-scherm dus waarschijnkijk zien de games er minder mooi uit
ah man ik wou dat ik achttien was
Het is trouwens in de emails tussen randy en nintendo al wel ter sprake gekomen dat ik 15 ben en er werdt niets over gezegd dus ik ga gewoon
ze gaan me vast niet terugsturen..?
zolang er iemand min 18 bij is, dan is het geen probleem
dus er moet n volwassene met Karim mee, wil hij binnenkomen voor DailyNintendo…?
Mijn mama gaat met mij mee :D!! Ik woon in t oosten dus ik was zoiezo niet van plan alleen te gaan
MIJN NAAM IS ZICHTBAAR HET IS GELUKT!!
hehe eindelijk:P
Veel plezier! Ik was bij zo’n event bij voor de 3DS launch!
Wordt vast erg leuk!