FIFA 13 zal eind deze week hier in de winkels komen te liggen en met een beetje geluk tref je ‘m misschien morgen al aan in sommige winkels. Blijkbaar kan niet iedereen daar op wachten en kan de game tot wel heel vreemde acties zorgen. Zo is vandaag bekend geworden dat een vrachtwagen vol FIFA games is beroofd. In de buurt van Nijmegen werd de vrachtwagen beroofd terwijl een chauffeur even naar het toilet was. Toen de chauffeur terug kwam ontdekte hij wat er gebeurd was. Honderden games werden gestolen. De vrachtwagen was op weg om winkels in Nederland te bevoorraden. Sommige winkels zullen het dus met iets minder exemplaren van de game moeten doen.

![[Release Radar] Deze games verschijnen er in week 15](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/02/Release-Radar-Switch-2-2.0-238x178.png)


![[Review] Trash Goblin – Leuke en cozy afleiding, maar niet meer dan dat](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/03/Trash_Goblin-238x178.jpg)

ze staan dan binnenkort vast ineens allemaal op Marktplaats ofzo:P