Home X Archief 3DS/2DS Nieuws Nieuwe informatie over amiibo

Nieuwe informatie over amiibo

Nintendo of America heeft een nieuwe aankondiging gedaan met betrekking tot amiibo. De uitgever deelde het laatste nieuws over aankomende figuren en games die de functionaliteit zullen ondersteunen  en verschijnen in het begin van 2016.

Nintendo heeft vandaag nogmaals bevestigd dat Star Fox Zero de amiibo functie zal bevatten. Zoals wij al eerder meldden is er een Arwing amiibo in ontwikkeling. Wat de reden is om opnieuw te meldden dat de functie compatibel is met Star Fox Zero is onduidelijk.

Er zijn amiibo voor Animal Crossing aangekondigd. Digby, Timmy & Tommy, Kapp’n en RoveDeze zullen op 18 maart in de winkel liggen. Digby zal tevens als losse versie verkrijgbaar zijn. De datum werd vandaag ook bevestigd via het twitter kanaal van Animal Corssing NL:

Ook zullen er in maart nieuwe Animal Crossing amiibo kaarten verschijnen.

De Pokémon amiibo zullen worden aangevuld dus als je nog zoekt  naar Greninja, Charizard, of Jigglypuff blijf dan alert want binnenkort kun je ze weer vinden naast Pikachu in de schappen.

7 REACTIES

  1. Ik vind het ook wel leuk,maar ik had echt niet verwacht dat Nintendo nog animal crossing amiibo zou maken want de verkoop cijfers van animal crossing amiibo festival en de cijfers van het spel zijn heel slecht.ik vind het bijvoorbeeld niet leuk dat Nintendo een party game van animal crossing heeft gemaakt en geen echte nieuwe animal crossing. Op

  2. mooi die had ik nodig heb namelijk nog niet mis bijna alle Pokémon Amiibo heb geloof ik alleen Jigglypuff mis Greninja, Charizard, Pikachu, Lucario en Mewtwo maar ik weet waar ik ze makkelijk kan kopen zie alleen niet Greninja dus dat komt van pas dat aanvullen van Pokémon Amiibo. o en Nintendo kunnen jullie die Gouden Mario Amiibo weer verkopen ?, (A.U.B