De 3DS is technisch gezien een behoorlijke vooruitgang ten opzichte van de oude Nintendo DS. Qua batterijduur heeft dit wel tot gevolg dat deze minder lang mee gaat. Sommige gamers klagen over dat de batterijduur te kort mee gaat. Er moet nu echter een accu op de markt zijn die de batterijduur kan verdrievoudigen! Producent Newbie Games heeft deze accu uitgebracht. In de omschrijving van het product op de website Amazon staat dat de accu de batterijduur maar liefst kan verdrievoudigen. De PowerPlay Battery Extender vervangt de batterij van de 3DS overigens niet, de accu komt in de vorm van een soort schil voor de handheld die meteen als beschermhoes werkt. Je kunt de accu met de gewone 3DS lader opladen. Zo ziet deze eruit:

Account aanmaken
Welkom! registreer voor een account
Er zal een wachtwoord naar je gemaild worden
Wachtwoord herstel
Vind je wachtwoord terug
Er zal een wachtwoord naar je gemaild worden





Ik vind hem niet zo heel mooi…
says is toch niet erg joh
iedereen heeft zin eigen smaak vindt je ook niet?
Ik ga een accu maken die 10x langer meegaat. Je krijgt er wel een koffer bij, want anders kan je de 3DS niet meer vervoeren.
Serieus, hoe lastig kan het zijn om een accu te maken die niet het apparaat x2 vergroot en verzwaard? De technologie gaat met sprongen vooruit, maar de ontwikkeling op het gebied van handzame energie staat al jaren stil.
ben er voorzichtig mee
want het kan gevaarlijk zijn
want het heeft elktriciteit
weetje wel
en het kan ook verbranden als je pech hebt
Met Vriendelijk Groet Ryan
Ik vind hem beter dan dde Power Pack, want daar moest je nog een apparte oplader van 500 euro kopen en met deze kun je de 3ds oplader gebruiken en hij dient ook nog eens als bescherming voor de 3ds.
Trouwens deze VERDRIEVOUDIGT de batterij duur en de Power Pack maar twee keer.
Het moet 50 euro zijn, sorry.