Als we het over een goudmijntje hebben dan heeft Activision er zeker een in handen met hun populaire Call of Duty franchise!
Sommige grote game franchises brengen flink wat geld in het laadje en Call of Duty is er daar een van. De Call of Duty-franchise heeft sinds het eerste deel in 2003 uitkwam namelijk al meer dan 10 miljard dollar (8 miljard euro) opgebracht. Dat heeft Bobby Kotick, CEO van uitgever Activision-Blizzard, laten weten.
Activision brengt jaarlijst een nieuw deel in de serie uit en het is begrijpelijk waarom. De nieuwste Call of Duty lijkt is, in tegenstelling tot voorgaande delen, niet naar een Nintendo platform gekomen. Call of Duty: Advanced Warfare is echter qua verkopen ook weer een groot succes. De game heeft volgens Activision meer verkocht dan voorganger Ghosts.
![[Hands-on] Granblue Fantasy: Relink – Endless Ragnarok Granblue Fantasy: Relink - Endless Ragnarok keyart](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/02/image-2-238x178.png)
![[Update] Nintendo Support heeft een Wii remote pagina voor de Switch 2](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2020/05/H2x1_NintendoWii_support_no_logo.jpg)



Kan ik geloven dat het shootergame cod zoveel opbrengt, het is dan ook het beste game ever ! Wie kent het spel nu niet en ja hoor, in de media word het ook enorm veel getoond met enorm mooie filmpjes.