Ook in het nieuwe jaar zal de eShop iedere week worden voorzien van nieuwe content. Wij hebben hieronder informatie over de aankomende update.
Elke week brengt Nintendo een nieuwe update uit voor de eShop met daarin download versies van retail games, indie-titels en Virtual Console-titels. De meeste games worden op de donderdag toegevoegd, maar er zijn enkele uitzonderingen. Wanneer deze verschijnen staat dan achter de titel. Deze week wordt de eShop slechts met enkele titels aangevuld te weten:
- Mercenaries Saga 3 (CIRCLE Entertainment, €5.99 ) –
- Shift DX (Choice Provisions, €4.99)
Beide titel verschijnen voor de Nintendo 3DS. In de Wii U eShop krijgen we deze week geen nieuwe games voorgeschoteld.
![[Review] inKONBINI: One Store. Many Stories – Focust zich op het verkeerde onderdeel inKONBINI: One Store. Many Stories](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/03/inKONBINI-One-Store.-Many-Stories-238x178.jpg)
![[Review] Tomodachi Life: Living the Dream – De ultieme fanfictie-simulator Tomodachi Life Living the Dream](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/01/Tomodachi-Life-waar-dromen-uitkomen-238x178.jpg)
![[Review] Trash Goblin – Leuke en cozy afleiding, maar niet meer dan dat](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/03/Trash_Goblin-238x178.jpg)

![[Review] Strange Antiquities – Vreemde, maar relaxte puzzelgame](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/08/Strange_Antiquites-238x178.jpg)