Ontwikkelaar Game Freak, bekend van de razend populaire Pokémon games alsmede van de game Harmoknight, zijn klaar om hun nieuwe project te onthullen.
In een interview met de Japanse website 4Gamer heeft de ontwikkelaar aangegeven dat ze er klaar voor zijn om hun nieuwe game te gaan onthullen. De ontwikkelaar liet weten erg enthousiast te zijn over hun nieuwe game en hoopt dat fans ook enthousiast gaan worden van de game. Wanneer de nieuwe titel van Game Freak exact gaat worden aangekondigd is nog niet bekend.
“We’re doing a lot of different things with respect to our next project, so right now we’re focusing on getting ready to announce it. We sincerely hope from the bottom of our hearts that it’ll be worth checking out once we get to that point.”


![[Gerucht] Nintendo Switch versie voor Kirby: Planet Robobot Kirby Planet Robobot](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/02/Kirby-Planet-Robobot-238x178.jpg)
Ik hoop ook iets voor de Wii U.
Een pokemon game voor de wii u zou niet slecht zijn.
Laat het aub een ‘open world’ PokémonU zijn met alleen Kanto en Johto 😀
Doe meteen dan gewoon alle regions, dat die slecht zouden zijn is onzin, dat is nostalgie aan de praat.
En om alle regions te hebben is wel mooi voor een open world, anders is het toch snel best klein.
Hoenn en Sinnoh zouder er eventueel nog wel bij kunnen, maar na de D&P generatie ben ik mijn interesse in Pokémon kwijt geraakt. Ik vind de Pokémon gewoon niet origineel meer wat betreft de ‘look’ en de namen (ik bedoel Kling > Klang > Klingklang of een sleutelbos???).
Het was meer om het met de eerste 2 generaties te proberen. Een hoop mensen zullen hem eerder halen dan wanneer je meer Pokémon van de laatste generatie erbij gaat doen, denk ik aangezien een hoop mensen hun interesse inmiddels hebben verloren.
Een sleutelbos heeft net zoveel orginaliteit als ratata, pidgey, butterfree, turtwig en nog vele anderen
Oh ja vergeet niet dat de totale interesse nooit echt minder is geworden. Genwunners haken misschien af maar nieuwe kinderen treden toe
Ok, klinklang zijn niet heel origineel, maar hoe origineel is muk, of magnemite, het is echt puur nostalgie die ik hier hoor XD. Mar goed, ieder zijn mening, met 2 regions als begin of alpha/beta fase kan het wel
Dat is onzin, ik ben vanaf het absolute begin op de Pokemon trein gesprongen en heb ze allemaal gespeeld in hun release jaar, maar ik kan rustig erkennen dat er veel originelere Pokemon bij zijn gekomen dan gen 1 te bieden had.
Daarbij, over Pokemon als Klefki; In Japan hebben mensen mythes en vaak zelfs het geloof dat de energie van een persoon in levenloze objecten kan stromen als deze vaak gebruikt worden. Wij kennen het concept niet, maar in Japan is het daardoor in media en games heel normaal dat er representaties bestaan van tot leven gekomen alledaagse voorwerpen.
Het heb niks met nostalgie te maken. Ik vind de meeste gewoon een soort van mislukte upgrades van de vorige generaties. Embeor is net een Magmortar, Woobat een Zubat, Throw en Sawk een mislukte Hitmonchan en Hitmonlee, Krookodile een Feraligatr en Bouffalant net een Tauros. Ook de naam van Klink en zijn evoluties vind ik nog steeds lachwekkend, net als Trubbish (oh rubbish, maar we zetten er even een T voor).
Er zitten wel een aantal leuke bij natuurlijk. Victini, Serperior, Dwebble, Archeops, Zoroark, Sawsbuck, Braviary, Greninja, Talonflame, Vivillon en Sylveon vind ik dan wel origineel. Vooral Braviary en Greninja vind ik erg vet, maar hier blijft het wel bij en ik vind dat gewoon te weinig voor 2 generaties.
Ik hoop dat ik niemand hiermee beledig, maar ik vind gewoon dat Gamefreak een beetje achteruit gaat.
Het wordt denk wel iets mooies
Ik hoop voor de 3ds want ik heb helaas geen wii u 🙁
Het kan ook gaan om een remake van de eerste generatie aangezien Pokémon 20 jaar bestaat in 2015.