Het aantal levels dat online staat heeft een nieuwe mijlpaal bereikt. Om dat te vieren heeft Nintendo het upload-limiet verhoogd.
Afgelopen juni werd het vervolg van de succesvolle Wii U-game op de Switch gelanceerd. Super Mario Maker 2 bracht een aantal handige features met zich mee, die voorheen niet beschikbaar waren in het eerste spel. Nintendo heeft vandaag bekend gemaakt dat er in Super Mario Maker 2 inmiddels meer dan 10 miljoen levels speelbaar zijn.
Om dat te vieren heeft Nintendo het limiet verhoogd naar 100 uploadbare levels. In het begin konden spelers slechts 32 levels met de wereld delen, een maand later werd dat verhoogd naar 64 levels. Nintendo beloofde toen dat het limiet nog een keertje werd verhoogd. Vandaag is die belofte waar gemaakt. Bekijk de tweet hieronder.






Vet, hier zat ik al een tijdje op te wachten. Ik had nog een aantal levels in de wachtkamer staan. Kan ik die eindelijk uploaden.
Ik speel alleen levels van andere das al leuk vind ik