Home X Archief Wii U Nieuws Frame rate Captain Toad: Treasure Tracker getest

Frame rate Captain Toad: Treasure Tracker getest

We hebben nieuwe beelden voor je van de aankomende Wii U game Captain Toad: Treasure Tracker. In onderstaande video wordt de frame-rate getest.

Captain Toad: Treasure Tracker is lichtelijk gebaseerd op de minigames uit Super Mario 3D World met Toad in de hoofdrol. De game kent niet alleen puzzel levels maar ook on-rail levels en grote bazen. Zo zul je diverse levels moeten doorstaan waaronder een levelwaarin je als Toad, Toadette moet redden van de vogel Wingo. Na de redding zal Toadette vrij worden gespeeld als een speelbaar personage. Ga jij de game begin volgend jaar in huis halen voor de Wii U?

Onderstaande video laat zien dat de game constant de 60 frames per seconde haalt.

7 REACTIES

  1. Is er ook al bekend wat de “true resolution” van deze game is? Ik vind het echt tof dat Nintendo met mindere hardware dan de ps4 en xbox one, toch vaker de 60fps haalt dan andere 1st/2nd party ontwikkelaars. Laat toch weer de kwaliteit zien van wat Nintendo maakt.