Na een lange lange doodse stilte rondom de Wii U game Hyrule Warriors was daar opeens Famitsu met nieuwe informatie en vandaag is daar weer wat bovenop gekomen. Zo is nu ook bekend dat in de Treasure Box versie van de game je alles krijgt van de Premium Box, maar daarnaast ook nog Link’s sjaal en een schatkist met geluid. Daarnaast is er wat meer over het verhaal bekend geworden en is er weer een lading screens verschenen.
[tabs tab1=”Verhaal” tab2=”Screens” tab3=”Update”]
[tab]
- Shia de vijand in het spel, was verantwoordelijk voor het bewaren van het evenwicht van de Triforce. Ze ontwikkelde gevoelens voor Link en werd jaloers op zijn relatie met Princess Zelda
- Shia wordt volledig krankzinnig. Met haar twee minions Valga en Wizro, gooit ze Hyrule in een staat van chaos.
- Link is in Hyrule Warriors een soldaat in training.
[/tab]
[tab]
[/tab]
[tab]
Hieronder nog een paar nieuwe screens
[/tab]
[/tabs]
Zijn jullie al een beetje benieuwd naar deze game? Laat het ons weten in de comments.
![[Reminder] Gratis update voor Hyrule Warriors: Age of Imprisonment is uit Age of Imprisonment Keyart](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/10/image-19-238x178.png)
Deze game wordt beter en beter. Impa ziet er heel erg tof uit trouwens!
Het verhaal klinkt als muziek in mijn oren. Kan niet wachten om hem te krijgen.
De boze personage ziet er ook interessant en zeer sexy uit, gggrrrr
Ah tof! Nog een paar nieuwe boo.. screens..
Zo als er nu nog mensen zijn die zeggend at er geen “mature”games naar Nintendo consoles komen wijs je ze maar naar dit spel of Bayonetta 2
XD
Dit vestigd nu goed mijn aandacht ben zeer benieuwd naar het spel!