Activision heeft twee nieuwe Skylanders Trap Team elementen aangekondigs. De twee Trap Masters, Knight Mare en Knight Light, gaan vernieuwing in de game brengen.
De Skylanders spellen werken zoals we gewend zijn met game-figuurtjes die je los kunt kopen en kunt ‘transformeren naar de game. Een vergelijkbaar concept als Amiibo. Met de nieuwe content krijgt de game onder andere nieuwe avonturen. Bovendien bevat elke Elemental Quest Pack een Trap Master en een speciale Trap waarmee je of Light of Dark slechteriken kunt vangen. Hiermee kun je tevens een speciaal level in de game kan unlocken.
De nieuwe Skylanders Trap Team elementen zijn vanaf 22 december verkrijgbaar in speciale Light en Dark Elemental Quest Packs. Activision over de nieuwe elementen:
“Met de komst van de nieuwe elementen Light en Dark alsmede van nieuwe helden in het Skylanders universum, krijgen fans over de hele wereld nu nog meer mogelijkheden om alle magie, spanning en plezier van Skylanders te ontdekken.”
![[Update] Nintendo Support heeft een Wii remote pagina voor de Switch 2](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2020/05/H2x1_NintendoWii_support_no_logo.jpg)



