
Gisteren is er een nieuw filmpje vercshenen over het zwaardvechten in Wii Sports Resort. Bij zwaardvechten is het niet de bedoeling dat je elkaar in stukken hakt - wat bij het boksen in Wii Sports eigenlijk wel de bedoeling was – maar je moet elkaar van een platform zien te slaan, ook is het niet de bedoeling dat je als een gek gaat slaan, je kunt ook tactisch spelen en de aanvallen van je tegenstander blokeren!
Waarschijnlijk kun je maar beter gewoon het filmpje kijken dan snap je wel wat ik bedoel!
Wat je op het einde ziet is trouwens een finale ronde omdat het gelijk stond na 3 potjes, vandaar dat ze op een kleiner platform spelen.


![[Review] TOKYO SCRAMBLE – Originele ideeën, middelmatig resultaat TOKYO SCRAMBLE key art](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/02/TOKYOSCRAMBLE_key-art-2-238x178.png)

