Home Nintendo Algemeen Daily Nintendo nieuws Nieuwe update Super Mario Maker nu beschikbaar

Nieuwe update Super Mario Maker nu beschikbaar

Super Mario Maker is de eerste Mario game waarin spelers hun eigen levels kunnen maken. Nintendo heeft afgelopen week een update aangekondigd welke nu beschikbaar is.

Deze update zal de game naar versie 1.3.0 brengen. De update brengt deze keer, naast verbeteringen achter de schermen, ook nieuwe objecten mee om in levels te plaatsen. Denk hierbij aan de Fire Koopa Clown Car. De update zal daarnaast bij elk level die online is gezet het wereldrecord tonen en ook wie als eerste het level heeft behaald. Ook linkt de game je na de update naar een speciale site geopend worden waar je makkelijk levels kan zoeken die je wilt spelen. Heb jij de update al gedownload?

De nieuwe portal van Super Mario maker is hier te vinden.

 

3 REACTIES

  1. Heb de update nog niet gedownload maar ga ik straks doen, zou willen dat ze in de volgende update toevoegen: Star Coins, Slopes, lava in geen kasteel-theme, water zonder water theme, nieuwe/terugkerende vijanden, terugkerende Power-Ups en de mogelijkheid om meer van je levels op internet te zetten zonder de hoeveelheid sterren er voor nodig te hebben (vooral dat laatste).

  2. Vind wel dat ze weer Star Coins moeten toevoegen, dat was (is) traditie in de Mario spellen, en de themes: Desert Theme, Beach Theme, Forest Theme, Snow Theme, Sky Theme, Lava Theme, Snow Cave Theme, Desert Cave Theme en Lava Cave Theme, en Slopes, denk niet als Nintendo dit toevoegd(meer vijanden, meer power-ups en meer themes) dat een probleem zal worden Kaya, dat mensen dan bijv. Niet meer NSMBU of NSLU zullen kopen, maar vraag me wel af of deze extra themes een probleem zal worden voor de Super Mario Bros. en Super Mario Bros. 3 Style, dat Nintendo dat voor die twee themes moet designen.