
Met de WiiWare service geeft Nintendo ook kleinere ontwikkelaars een kans om spellen voor de Wii te ontwikkelen. Wii bezitters kunnen hier met Wii Points allerlei spelletjes downloaden. Een nieuwe WiiWare titel is onthuld: ColorZ. ColorZ is een actiegame waarbij het allemaal draait om je reactievermogen. In de game moet je namelijk een UFO besturen en door allerlei obstakels heen zien te krijgen. Deze UFO kan van kleur veranderen en dat heb je nodig om obstakels te ontwijken. Zo kun je groene obstakels ontwijken met een groene UFO om een voorbeeld te geven. Klinkt simpel maar toch ook wel leuk. Wij zijn erg benieuwd naar de game. Hieronder hebben we de eerste trailer voor je!
![[Gerucht] Monster Hunter Wilds krijgt een Switch 2-port Monster Hunter Wilds](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2024/01/Monster-Hunter-Wilds.jpg)

![[Gerucht] The Duskbloods komt in maart naar de Switch 2](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/04/The_Duskbloods-238x178.jpg)

