Lukt het Kit en Krysta om deze puzzels op te lossen?
In de Nintendo Minute van deze week hebben Kit en Krysta het puzzelplatform-spel BOXBOY! + BOXGIRL! in handen. Samen gaan ze in de co-op modus een paar levels spelen, maar deze zijn niet altijd even makkelijk wat voor erg leuke fragmenten zorgt.
Vanaf 26 april is het spel beschikbaar voor maar €9,99 in de Nintendo eShop. Weet je nog niet zeker of dit spel iets voor jouw is? Download dan de demo van het spel of bekijk de Nintendo Minute hieronder.
Ben jij een fan van de BOXBOY serie? Laat het weten in de reacties.

![[Review] inKONBINI: One Store. Many Stories – Focust zich op het verkeerde onderdeel inKONBINI: One Store. Many Stories](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/03/inKONBINI-One-Store.-Many-Stories-238x178.jpg)

![[Review] Tomodachi Life: Living the Dream – De ultieme fanfictie-simulator Tomodachi Life Living the Dream](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/01/Tomodachi-Life-waar-dromen-uitkomen-238x178.jpg)
![[Review] Trash Goblin – Leuke en cozy afleiding, maar niet meer dan dat](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/03/Trash_Goblin-238x178.jpg)
![[Review] Strange Antiquities – Vreemde, maar relaxte puzzelgame](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/08/Strange_Antiquites-238x178.jpg)