Qua verkopen tussen de 3DS en de PS Vita is de eerste duidelijk de winnaar. Blijkbaar heeft Nintendo daarom besloten om de concurrent een beetje te helpen door de PS Vita te promoten.
Nee grapje, Nintendo of Europe heeft gewoon een fout gemaakt, zo ontdekte Twitteraar NiNTENDOMiNATiON. Zo had Nintendo of Europe in plaats van één enkele afbeelding een hele afspeellijst gedeeld waarin ook dit filmpje was opgenomen. Het resultaat staat hierboven.

![[Review] Pragmata – gameplay leren is het waard Pragmata keyart](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/12/image-2-238x178.png)
![[Release Radar] Deze games verschijnen er in week 16](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/02/Release-Radar-Switch-2-2.0-238x178.png)



Dat is een lastige fout…