In een interview met Telegraph heeft Shigeru Miyamoto gesproken over het type games dat Nintendo wil maken alsmede over de concurrentie
Nintendo wil volgens Miyamoto juist unieke games maken die je nergens anders kunt vinden. Shigeru Miyamoto werkt al sinds begin jaren ’80 bij Nintendo en heeft veel games op zijn naam staan. Zo is hij de bedenker van onder andere Mario en Donkey Kong. De beste man heeft dan ook al heel wat ervaring met het maken van games. Miyamoto benadrukte dat de keuze van de concurrentie er vooral voor zorgt dat dezelfde games op ieder systeem verschijnen. Bij Nintendo wil men juiste een omgeving creëren waar gameontwikkelaars kunnen samenwerken en ideeën kunnen bedenken voor unieke games welke je nog niet eerder zag. Later in het interview werd aan Miyamoto ook gevraagd over Nintendo’s mogelijke plannen rondom Virtual Reality. Daar had hij echter niets over te vertellen: “We hebben nog niets om aan te kondigen.” aldus Miyamoto
![[Update] Nintendo Support heeft een Wii remote pagina voor de Switch 2](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2020/05/H2x1_NintendoWii_support_no_logo.jpg)

![[Review] Super Mario Galaxy 2 – blijft een meesterwerk Super Mario Galaxy 2 keyart](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/10/Super-Mario-Galaxy-2-keyart-238x178.jpg)
Ik vind Nintendo veel beter en origineler dan de rest. Nintendo is geweldig 🙂
Dat vind ik ook. Nintendo zal ook altijd een warm plekje in mijn hart krijgen..