Een knap stukje werk van een fan zagen we onlangs toen Super Mario 64 werd nagemaakt met de Unreal Engine 4. Dit keer is Pokémon aan de beurt.
En dat ziet er grafisch erg indrukwekkend uit. Onderstaande video van Youtube user CryZENx brengt de Pokémon franchise tot leven in een prachtig ogende open wereld omgeving. Erg indrukwekkend zijn ook Charmander’s prachtige fire attacks. Werkelijkheid zal het nooit worden, mooi is het wel.
![[Update] Nintendo Support heeft een Wii remote pagina voor de Switch 2](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2020/05/H2x1_NintendoWii_support_no_logo.jpg)


![[Review] Pokémon Legends Z-A – niet perfect, maar één van de betere Pokémon-games Legends z-a keyart](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/06/image-1-238x178.png)
![[Review] Super Mario Galaxy 2 – blijft een meesterwerk Super Mario Galaxy 2 keyart](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/10/Super-Mario-Galaxy-2-keyart-238x178.jpg)
Mooi gedaan zeg! 😀