Home X Archief 3DS/2DS Nieuws Pokémon Shuffle wereldwijd meer dan 3 miljoen keer gedownload

Pokémon Shuffle wereldwijd meer dan 3 miljoen keer gedownload

The Pokémon Company heeft vandaag bekend gemaakt dat de onlangs verschenen Nintendo 3DS game Pokémon Shuffle wereldwijd nu al meer dan 3 miljoen keer is gedownload.

Pokémon Shuffle is pas beschikbaar sinds 18 februari 2015. In anderhalve maand is de game dus al meer dan drie miljoen keer gedownload. Dit keer deelde The Pokémon Company het succes puur ter informatie en krijgen spelers geen extraatje.

Pokémon Shuffle is een puzzel titel welke veel weg heeft van spellen als Bejeweled en Candy Crush.  Je zult in de game dan ook steeds rijen van drie moet maken om ze te laten verdwijnen. Op die manier kun je beestjes vangen alsmede deze laten evolueren.  Vanaf februari dit jaar zal de game te downloaden zijn in de eShop. Pokémon Shuffle is gratis om aan te schaffen maar werkt met een vergelijkbaar concept als Candy Crush. Je krijgt een X aantal levels tot je beschikking maar zijn deze op, dan moet je wachten met spelen. Je kunt levens wel aanschaffen in de eShop tegen betaling. Ook kun je levens aanvullen door voorwerpen te sparen.