In Rusland heeft een vrouw bij de polite een aanklacht ingediend, want ze zou verkracht zijn door een Pokémon.
Ze beweert in haar appartement verkracht te zijn geweest door een Pokémon, welke op haar zou moeten hebben gelegen toen ze sliep. Nadat ze wakker werd en uit bed is gesprongen zou de Pokémon verdwenen zijn, maar nog wel in de buurt zijn volgens de Pokémon Go app.
Ze heeft vervolgens haar man wakker gemaakt om een aanklacht te gaan indienen, maar die zei haar een psychiater te bezoeken, vervolgens kreeg ze hetzelfde te horen op het politiebureau. In plaats van te luisteren is de vrouw naar een helderziende gegaan die haar niet kon helpen.
De vrouw is door de game paranoïde geworden ze zou namelijk te veel Pokémon in de buurt hebben en altijd als ze de game speelt begint de hond te blaffen. Uiteindelijk is de vrouw toch maar naar een psychiater gegaan.




![[Release Radar] Deze games verschijnen er in week 7](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/06/Release-Radar-Switch-2-2-238x178.png)
…. Hehehe… what the heck xD
De reactie van haar man 😁 Echt geweldig
Creepy verhalen vind ik altijd wel interessant om te lezen. Thanks Jorden! 😛
Russen…ze blijven je verbazen.
Commie, zeker teveel vodka op