Home Nieuws Splatoon krijgt zaterdag Rainmaker mode in Europa

Splatoon krijgt zaterdag Rainmaker mode in Europa

Er komt opnieuw een update van Splatoon, dit keer gaat het om de Rainmaker mode, die morgen al zal verschijnen in Amerika. 

De Rainmaker mode betreft een nieuwe ranking modus. Zowel Nintendo Europe als Nintendo Amerika plaatste vandaag een tweet met het nieuws over de launch van de nieuwe modus. 

Veel informatie is nog niet te melden over de nieuwe toevoeging aan Splatoon, Wel is er hieronder een hele korte uitleg te zien van de Rainmaker mode.

6 REACTIES

  1. Eigenlijk hoop ik op een optie dat je met en tegen spelers uit de eigen regio kunt spelen. Sinds de laatste update kom steeds terecht in teams die alleen bestaan uit Japanners en heb ik last van een enorme lag. Spelers voor mij rennen vooruit met een roller en ik zie pas veel later de inkt verschijnen.

  2. Ik speel eigenlijk nooit de Ranked Battles. Ooit 1 keer gedaan, dat was inderdaad Tower Controle.

    Ik ga standaard voor de regular battles in de hoop meer casual spelers tegen te komen, zoals ik. Ik speel Splatoon redelijk vaak, maar wanneer ik alleen maar met Japanners wordt gematched stop ik er al snel weer mee. Ik bezoek de shopjes voor nieuwe gear en dan gaat er gewoon een ander spel de Wii U in. 😉