Tijdens de nieuwste Nintendo direct heeft Nintendo ook de aankomende game Star Fox Zeroe en release periode met zich mee gegeven
Nintendo heeft bekend gemaakt dat het spel vanaf april volgend jaar in de winkels op komen te liggen. ook is er een nieuwe trailer vrijgegeven welke je hieronder kunt bekijken. De nieuwe Star Fox voor de Wii U krijgt als titel Star Fox Zero en zal gebruik gaan maken van GamePad besturing.Met de GamePad kun je in cockpit-view gaan spelen. Ook traditonele besturing zal mogelijk zijn. Naast de nieuwe controls zal Star Fox Zero meerdere speelbare voertuigen bevatten. Zo is de klassieke arwing aanwezig, kun je rondrijden in de Landmaster Tank en zweven in de Gyro Wing. Het spel krijgt online opties én amiibo support. Ga jij de game volgend jaar in huis halen?
Blij dat Star Fox niet gehaast gaat worden, en ze gewoon de tijd gaan nemen om een gepolijste game neer te zetten. Daar was ik toch even bang voor.
Dit ziet er idd beter uit dan die meuk van de E3.