De Assassin’s Creed serie van Ubisoft is enorm populair. Ubisoft heeft met de serie een goudmijn in handen en elk jaar krijgen we een nieuw deel uit de Assassin’s Creed serie voorgeschoteld. Momenteel werkt Ubisoft zelfs aan twee verschillende Assassin’s Creed spellen. Ubisoft’s vice president of creative, Lionel Raynaud, sprak over het jaarlijks uitbrengen van een nieuwe Assassin’s Creed game in een interview met EDGE Online. Hij liet weten dat ze wel stom zouden zijn om niet jaarlijks een nieuwe Assassin’s Creed-game uit te brengen. Vertaald zei hij het volgende:
“We kunnen gamers elk jaar een nieuwe Assassin’s Creed aanbieden omdat ze dat willen elk jaar. Zo lang dit het geval is, zouden we erg dom zijn om deze vraag niet te beantwoorden.
Of de serie ook op de Wii U een toekomst krijgt is momenteel nog niet geheel duidelijk.
![[Hands-on] Granblue Fantasy: Relink – Endless Ragnarok Granblue Fantasy: Relink - Endless Ragnarok keyart](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2026/02/image-2-238x178.png)



![[Review] Little Nightmares 3 – goede sfeer, maar meer van hetzelfde Little Nightmares 3 keyart](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2023/08/Little-Nightmares-3.jpg)
zolang ze genoeg vernieuwen waarom niet!
Ubisoft.. stelletje melkveehouders.