Wekelijks blikken we bij Daily Nintendo terug op een game van vroeger die het waard is nog eens in de schijnwerpers te staan. Deze week blikken we terug op de Super Nintendo game Pink Panther in Pink Goes to Hollywood.
In de jaren negentig, om precies te zijn 1993, kreeg de Pink Panther namelijk een eigen computergame en deze was behoorlijk leuk om te spelen. Een ouderwetse 2D platformer met een aantal leuke gameplay elementen zoals het rijden in wagentjes. Het spel volgt de bekende roze panter door allerlei film sets in Hollywood waarmee hij geld en roem hoopt te vinden. Dat gaat niet zonder gevaar want het is oppassen voor inspector Clouseau.
Pink Panther in Pink Goes to Hollywood verscheen eind 1993 op de SNES en daarvoor al op de Genesis. De game werd door de pers redelijk goed ontvangen en bleek leuker te zijn dan menig gamer en reviewer had verwacht. Het spel kende een vrolijke grafische stijl met leuke muziek. Echt zo’n spel dat nooit in de ‘best of..’ lijsten komt te staan maar waar menig gamer wel veel plezier aan heeft kunnen beleven!
Beelden van deze game, die helaas nog niet in de Virtual Console te downloaden is, kun je hieronder nog eens bekijken.

![[Update] Nintendo Support heeft een Wii remote pagina voor de Switch 2](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2020/05/H2x1_NintendoWii_support_no_logo.jpg)

![[Review] Super Mario Galaxy 2 – blijft een meesterwerk Super Mario Galaxy 2 keyart](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/10/Super-Mario-Galaxy-2-keyart-238x178.jpg)

Was als kind groot fan. Maar van de game kreeg ik trauma’s. Laat deze maar in de oude doos.
Trauma,s?
Niet mijn spel.
There’s a story there.