
Momenteel presenteren veel bedrijven hun cijfers over het eerste kwartaal van dit fiscale jaar. Eerder lieten Nintendo en en Capcom hun cijfers al zien en deze waren niet al te best. SEGA heeft echter wel een vrij goed eerste kwartaal achter de rug. Het bedrijf heeft een winst van van 62 miljoen euro gemaakt. Misschien geen enorme winst maar een grote vooruitgang ten opzichte van vorig jaar. Toen maakte SEGA in het eerste kwartaal 91,3 miljoen euro verlies. De Japanse pachinko en pachislot (Japanse games met zilveren balletjes) zorgde voor veel winst. De game divisie zelf maakte nog wel verlies. Van de games deed onder andere Iron Man 2 het vrij goed en verkocht zo’n 2,12 miljoen exemplaren.
.jpeg)
![[Release Radar] Deze games verschijnen er in week 9](https://dailynintendo.nl/wp-content/uploads/2025/06/Release-Radar-Switch-2-2-238x178.png)




het beleid neigt wel die kant op, dus grote kans dat in 2053 in ieder geval een deel is utoievgerd, maar het zijn niet echt beslissingen die je over 1 nacht ijs neemt @Yuri, kans wel, omdat we een volledig en goed onderbouwd plan hadden gemaakt, maar je weet nooit zo goed waar een jury precies voor gaat (ook herkenbaar) en andere plannen waren ook goed en bijvoorbeeld kleinschaliger en dus makkelijker uitvoerbaar.