Het is alweer tijd voor de volgende prijsvraag van ons jaarlijkse prijzenfestival in december. Deze keer maak je geen kans op games maar op een prachtig Trust-pakket voor de Nintendo Switch, met onder andere een draadloze controller én headset! In samenwerking met Media Tornado mogen we dit toffe pakket een keer verloten en daarmee maak je kans op de volgende producten:
- XXL Hardcase for Switch & Switch OLED
- Screen protector for Switch / Switch OLED
- GXT 416S Zirox Headset for Switch
- Muta Wireless Controller for Switch
Een prachtig pakket met handige accessoires dus! Om kans te maken op dit mooie pakket vragen je slechts om te reageren onderaan dit artikel. Meedoen kan dit keer tot en met 26 december aanstaande, dus wees er snel bij! Om mee te doen heb je een Daily Nintendo-account nodig, al kun je die hier gratis en gemakkelijk aanmaken!


Redactionele crew alsmede moderators op de website van Daily Nintendo zijn uitgesloten van deelname. De winnaar wordt zo snel mogelijk na de laatste dag van deelname bekend gemaakt. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. De winnaars zullen via de mail die geregistreerd staat bij Daily Nintendo benaderd worden voor de prijs. Bij verzenden van fysieke prijzen is Daily Nintendo niet verplicht voor vervanging te zorgen indien er iets mis gaat bij de bezorgdiensten. Daily Nintendo zal de adresgegevens winnaar eenmalig delen met Media Tornado ten behoeve van het opsturen van de prijs.
Dit is een heel mooi pakket, loot heel graag mee.
Ziet er top uit! Leuke actie, graag doe ik mee!
Geweldig pakket, hier doe ik graag aan mee.
Wauw wat een geweldig pakket!! Gaat lekker met de prijzen😎😀 Ik doe weer mee, succes allen!
Daar wagen we een kansje voor
Mooie actie! Ik maak graag kans.
Mooi pakket! Hier doe ik graag aan mee!
Ik zou graag willen winnen omdat dit pakket mijn game-ervaring naar een hoger niveau zou tillen en het perfect zou zijn om samen met mijn vrienden en familie van te genieten
Mijn dochter heeft sinds kort een Switch. Dit crisp pakket verdiend haar. Scheelt mij voor even ook een grote mond en woede uitbarsting 🤣 Graag dus ❤️
Daar kan ik dan mijn switch mooi mee upgraden
Mooi setje!
Hier doe ik graag aan mee!
Ik loot graag mee voor deze mooie set!
Wat een prachtig Trust pakket ! Graag loot ik mee
Dit is zeker een mooi pakket. Mijn dochter heeft nog niet zo heel lang een Switch en zou met dit pakket reuze blij zijn. Vooral met de controller, want die staat op hoog op haar wensenlijstje. Ik ga duimpjes draaien!
Super mooi pakket! Ik doe graag mee.
Leuk pakket hoor. Hiermee wordt spelen met onze Switch nog leuker.
Tof pakket. Ik doe graag mee!
Superleuke actie, ik doe graag mee!
ik ben nog op zoek naar een controller voor mijn dochtertje, dus ik doe graag mee. kan ik meteen mijn Switch kind proof maken 🙂
Wauw! We hebben sinds kort de Switch Oled en zijn helemaal verliefd! Dit pakket zou er oa voor zorgen dat de veiligheid beter geborgen is en dat we net iets meer kunnen met de Switch. Wij zijn in ieder geval fan!
Deze komt zeker van pas.
Ik doe weer zeker mee. Succes iedereen en alvast fijne gamedagen
gaaf cadeau voor mijn zoon dus ik doe zeker mee
Schitterend pakket. Deze zou ik graag winnen.
Wat een fantastisch pakket! Mijn tieners hebben met Sinterklaas een Switch Oled gekregen en deels zelf meebetaald, dus dit zou een geweldig mooie aanvulling voor ze zijn! Wat zullen ze verrast zijn, mochten we dit winnen. Fingers crossed! 🤞🏻🍀
Dat is echt een geweldig pakket!
Super super mooi pakket, ik doe graag mee!
Wat een leuk pakketje, ik doe heel graag mee!
Wat gaaf, ik doe graag mee!
Leuk pakket! Ook ik doe graag mee!
Wat gaaf! Ik doe zeker mee.
Ik loot heel graag mee
Leuk pakket !
Oh, nice. Ik loot graag mee!
Gaaf! Ik doe super graag mee!
Ik loot graag mee!
Ik doe super graag mee!! Ik zou dit mega graag willen winnen om mijn vriend te verrassen, omdat hij gek is op spelen op de Switch!
Ik doe graag mee!
Super gaaf! 😀
Leuke artikelen, zou het goed kunnen gebruiken
Dat is wel een heel dik pakket. Daar loot ik graag voor mee,
Dat is een heel mooi pakket, zou graag meeloten! Fijne feestdagen en een gelukkig nieuwjaar allemaal!
Oeh! Vooral de controller zou hier enorm goed van pas komen :3
dat is een mooie prijs! Graag, en dan zoek ik hier wel uit wie wat krijgt/mag gebruiken
Ik doe graag mee, mooi prijzenpakket!
The Trusty Crab
Oh, wat super handig! Kom maar door!!!
mijn kleinzoon gaat uit zijn plaat als dit schitterende kado voor hem onder de kerstboom staat
Mooi pakket, ik maak graag kans!
Very nice!
Dit zou een geweldig cadeau onder de kerstboom zijn voor mijn kids
altijd fijn voor de kids hun switch
Wauw! Wat een klapper van een winactie. Daar doe ik zeker aan mee 😍
Dat is weer een mooie actie
Ik maak graag kans!
Vet hoor, ik doe graag mee voor mijn zoon, hij zit al tijden om een extra controller te vragen.
Ik doe graag mee met de wedstrijd! Altijd leuk een uitbreiding!
Deze kan ik aan mijn zus of vriendin geven. animal crossing to the max!
Wow, dit is een prachtig kerstkado voor mijn zoon en dochter, goede aanvulling op hun Nintendo Switch die ze zelf bij elkaar hebben gespaard.
Ik doe graag mee.
Hier wil ik ook wel aan meedoen. Allemaal leuke dingen die ik ook zelf nog niet heb, dus dan is meedoen met het prijzenfestival in dit geval een no-brainer! 😄
Gaaf! Ik doe graag mee
Dit is wel het mooiste pakket van deze maand. Ik maak graag kans.
Super pakket, doe graag uiteraard mee!
Super pakket, ik loot mee
Leuk pakket, doe graag weer mee
Wat een super gaaf pakket, daar kan ik m’n schoondochter heel blij mee maken.
Oeh super gaaf, dit maakt het gamen nog leuker. Doe graag mee
Haha, die screenprotector had ik helaas eerder moeten hebben. Maar voor mn -volgens haar- totaal niet onhandige vriendin is het nog niet te laat om een screenprotector aan te brengen ;p
Love it!
Mooi! Ik doe graag mee.
Cool
Ik doe mee!
Mijn zoontje is sinds kort een stuk fanatieker met zijn switch.
Met dit pakket zou ik hem heel blij maken, en hij is morgen ook nog jarig.
Leuk!!! Ik gebruik de switch bijna dagelijks, en als ik het niet dan dan mijn man wel 😉 Komt absoluut goed van pas dit.
Wat een leuk pakket! Ik doe graag mee!
Vet! Ik doe mee!!!
Dit is inderdaad een prachtig pakket die ik graag wil winnen, dus ik doe mee!
Dit zou een mooi kerstcadeautje zijn voor mijn pleegzoon, dus ik doe graag mee!
I’m in (-:
Super mooi pakket als uitbreiding op onze Switch. Ik doe daarom graag mee.
Ik doe graag mee!
Wat een toffe actie, ik doe graag mee.
Deze set ziet er fantastisch uit, daar zou ik graag mee willen spelen.
Mooi pakket! Sinds deze week een Switch, dus dit pakket zou een geweldige uitbreiding zijn!
Leuk!
Prachtig pakket, dat wil ik graag winnen en fijne feestdagen!
Daar doe ik graag aan mee! Zou tof zijn om te winnen
Ik doe mee!
Wat een droom prijs, dit verdient een Nobelprijs voor dailynintendo!!
Is de uitslag al bekend?