Ontwikkelaar maakt Anno 2014 zijn eigen Nintendo Entertainment System game, met behulp van Kickstarter.
Brad Smith uit Toronto, Canada heeft op 29 oktober een erg opvallend kickstarter project opgezet. Met dit project wilde Brad Smith zijn anno 2014 zijn eigen Nintendo Entertainment System game programmeren en uitgegeven. Ondertussen heeft zijn project Lizard enkele dagen geleden het benodigde goal van $12,000 behaald. De game wordt uitgegeven.
Het project Lizard is een game anno 2014 geprogrammeerd voor de retro console de Nintendo Entertainment System. Het spel kan op een echte NES worden gespeeld, maar zal ook beschikbaar komen voor de PC, MAC en jou favoriete emulator. Het spel wordt voor al deze platforms tegelijk ontworpen, en Brad Smith belooft dat de beleving voor elk platform hetzelfde zal worden. Voor alle consoles gaf de ontwikkelaar eerder een demo uit. Deze demo vind je op de kickstarter pagina van Lizard.
Brad Smith is een game ontwikkelaar uit Canada die graag zijn eigen game wilde maken. Met Lizard wilde hij zijn eigen NES game maken. Als kind speelde hij vaak met de Nintendo en hij raakte geïnspireerd om een NES game te maken. Hij kocht zijn eigen NES en ging aan de slag met het programmeren.
Nu is het vastgestelde doel van $12.000 behaald. Ondanks dat het benodigde doel is bereikt, loopt de Kickstarter nog acht dagen door om nog meer geld te verzamelen. Bij zijn projectbeschrijving geeft Brad Smith aan dat daarna het spel beschikbaar zal komen als download voor backers die minstens $10 geven. Backers zullen het spel zelfs als echte NES game kunnen ontvangen, die ze op hun eigen NES kunnen afspelen. Deze reward kreeg men na een gift van $55. Er zijn nog meer rewards voor hogere giften.
Hieronder kun je de video voor de campagne bekijken. Hierin krijg je een indruk van de game.




